NAŠE SVIETIDLÁ

Schreder-logo
Náš výrobca svietidiel spoločnosť Schréder (www.schreder.com) patrí medzi špičku v LED osvetlení. Pôvodom belgická spoločnosť s vyše 100 ročnou históriou je silno etablovaná po celom svete a osvetľuje niekoľko svetových metropol. Viac o výrobcovi sa dočítate v sekcií O NÁS

VOLTANA- univerzálne LED svietidlo
VOLTANASvietidlá Voltana sú dostupné v 5 veľkostiach a v prevedeniach od 1 050 do 19 000 lumenov, so širokým spektrom optík a možností riadenia, vďaka čomu spĺňajú všetky Vaše požiadavky v oblasti osvetlenia komunikácií a verejných priestranstiev pri minimálnych vstupných nákladoch. Viac informácií nájdete v katalógu.

Katalóg svietidiel rady Voltana

PILZEO – LED svietidlo pre verejné priestranstvá
10-pilzeo-schreder-pilzeo_012-004Svietidlo Pilzeo sa môže použiť na osvetlenie rôznych mestských priestranstiev – obytných zón, parkov, námestí, cyklistických chodníkov a historických centier miest. Teleso svietidla je vyrobené z tlakovo liateho hliníka, difúzor a horný kryt svietidla z polykarbonátu.
Viac informácií nájdete v katalógu

Katalóg svietidiel rady Pilzeo

 

 

 

TECEO- LED svietidlo pre rozsiahlejšie inštalácie
TECEO Typová rada produktov Teceo je dostupná v dvoch rozmeroch. Typ Teceo 1 obsahujúci až 48 LEDiek je ideálny na osvetlenie ulíc obytných štvrtí, obecných komunikácií a parkovísk, kým Teceo 2 obsahujúci až 144 LEDiek je dokonalým riešením v prípade širokých ciest, bulvárov a diaľnic. Viac informácií nájdete v katalógu

Katalóg svietidiel rady Teceo

 

KAZU- parkové svietidlo
KAZU_025-webDizajn svietidla je inšpirovaný tvarom klobúka, ktorý nosia Samuraji. Svietidlo KAZU je vynikajúcim príkladom prispôsobiteľnosti, predvídavosti a flexibility. Minimalistický a moderný tvar svietidla je navrhnutý okolo LED modulov. Svojím vzhľadom dokonale splýva s prostredím, pričom poskytuje trvalé svetelné riešenie, ktoré výrazne znižuje spotrebu elektrickej energie a zvyšuje komfort vodičov, cyklistov aj chodcov.

Katalóg svietidiel rady Kazu